IMG_20180308_105816 (1600x898)

8 marzec w PCKZiU był dniem wyjątkowym: świętowaliśmy dzień kobiet, i nie to żeby kwiatkiem, o nie! Poszliśmy dalej…była zatem marchewka, jabłka, buraczki, sałatki, jaglane ciasteczka i zdrowe koktajle, bo przecież jak co roku odbył się w naszej szkole Festyn Zdrowia. Tegoroczna edycja przebiegała od hasłem „Witaminy dla dziewczyn!”. Zgodnie z kilkuletnią już formułą na stołach gościły zdrowe, bogate w skład potrawy, niejednokrotnie mogące szczycić się, jakże popularnym dziś, przydomkiem fit. Ich autorami byli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

IMG_20180308_105916 (1600x898)

Jednocześnie świętujące mogły skorzystać z porady dietetyka klinicznego Pani Michaliny Kowalskiej oraz kosmetyczki Pani Aleksandry Pyszny…do wyboru: smacznie, zdrowo i ładnie. Czego chcieć więcej

Dzisiejsze święto stało się również okazją do podsumowania sukcesu jakim okazała się nasza, szkolna akcja „Nie truj sąsiada”.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia cała społeczność serdecznie dziękuje, wciąż mając w pamięci smak marchewkowego ciasta i kruchość wiosennej sałatki. Dziękujemy! 🍎🍐🍒🍅🍆

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”63″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Pasek dostępności