Zastępstwa w dniu 18.03.2024 poniedziałek
|
Adam Bielec
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 2O2(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Krystian Kubiczek
|
złączenie grup
|
2
|
2 2O2(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Krystian Kubiczek
|
złączenie grup
|
3
|
2 2O2(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Krystian Kubiczek
|
złączenie grup
|
4
|
2 2O2(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Krystian Kubiczek
|
złączenie grup
|
5
|
2 2O2(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Krystian Kubiczek
|
złączenie grup
|
6
|
2 2O1(3) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
7
|
2 2O1(3) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
8
|
2 2O1(3) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
9
|
2 2O1(3) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
10
|
2 2O1(3) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Piotr Czech
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
4 4MH(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
6
|
4 4MH(1) - Zajęcia praktyczne z eksploatacji urządzeń i systemów mechatronicznych, W18
|
Piotr Maliszewski
|
|
7
|
4 4MH(1) - Zajęcia praktyczne z eksploatacji urządzeń i systemów mechatronicznych, W18
|
Piotr Maliszewski
|
złączenie grup
|
8
|
4 4MH(1) - Zajęcia praktyczne z eksploatacji urządzeń i systemów mechatronicznych, W18
|
Piotr Maliszewski
|
złączenie grup
|
9
|
4 4MH(1) - Zajęcia praktyczne z eksploatacji urządzeń i systemów mechatronicznych, W18
|
Piotr Maliszewski
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Jerzy Dychała
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
9
|
1 1O2(3) - Informatyka, 231
|
Ewa Orzechowska - Sowa
|
|
10
|
3 3M/S(1) - Zajęcia praktyczne, W16
|
Stanisław Wojciechowski
|
złączenie grup
|
11
|
3 3M/S(1) - Zajęcia praktyczne, W16
|
Stanisław Wojciechowski
|
złączenie grup
|
12
|
3 3M/S(1) - Zajęcia praktyczne, W16
|
Stanisław Wojciechowski
|
złączenie grup
|
13
|
3 3M/S(1) - Zajęcia praktyczne, W16
|
Stanisław Wojciechowski
|
złączenie grup
|
14
|
3 3M/S(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Karolina Kempny
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
5 5A5(2) - Język angielski, 224
|
Jolanta Zygmunt
|
złączenie grup
|
5
|
3 3E/S(1) - Język angielski, 117
|
Agnieszka Nagler
|
za l.10
|
6
|
5 5A5(2) - Język angielski, 11
|
Daria Rajman - Morawiec
|
złączenie grup
|
7
|
2 2A - Język angielski, 231
|
Marcin Gulis
|
|
8
|
4 4ET - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
9
|
Język angielski - Język angielski, 224
|
Rafał Bajgrowicz
|
złączenie grup; dot gr. MS, gr. ET - W Wysocka
|
|
|
|
|
Izabela Kowalska - Cichos
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
4 4A/S(2) - Wychowanie fizyczne, 120
|
Małgorzata Michalak - Jarosz
|
zajęcia z pedagogiem
|
3
|
4 4A/S(2) - Wychowanie fizyczne, SG1
|
Małgorzata Wdowiak
|
za 19.03 l.3
|
7
|
1 1MT - Zajęcia z wychowawcą, 234
|
Katarzyna Mrowiec
|
lekcja biblioteczna
|
8
|
Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SG2
|
Ewa Orzechowska - Sowa
|
złączenie grup; dot. gr. A, gr. MH - M. Michalewski
|
9
|
Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, 225
|
Andrzej Ptak
|
złączenie grup; dot. gr. A, gr. MH - M. Gulis
|
11
|
Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
12
|
3 3MH(3) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
13
|
3 3MH(3) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Ewelina Limanowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
5 5MH5 - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
5
|
5 5MH5 - Język polski, 124
|
Małgorzata Wdowiak
|
|
6
|
2 2MH - Język polski, 2
|
Agata Rymer
|
|
7
|
1 1E - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Natalia Sobeczko
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 1E - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
3 3E/S(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|