20171115_121442 (1500x1125)

Topspinem do wojewódzkiego finału! Kolejny wojewódzki sukces naszej drużyny chłopców w tenisie stołowym

O talentach sportowych młodzieży PCKZiU, wiemy nie od dziś. Czas, żeby dowiedzieli się o nich inni, a nasi sportowi rywale skonfrontowali się z zaangażowaniem, ciężką pracą i zawodniczą uczciwością, reprezentowaną przez naszą drużynę tenisa stołowego.

Dnia 15 listopada br. w Zespole Szkół Ekonomiczno -Gastronomicznych w Żywcu, odbył się półfinał wojewódzkich zawodów w tenisie stołowym drużyn chłopców. W zawodach udział wzięli zwycięzcy ćwierćfinału wojewódzkiego: Marek KOWOL z kl. 2 A/E, Kamil SMOŁKA z kl. 1 O i Adam POLAK z kl. 3 O. Reprezentacja naszej szkoły wygrała 3/1 z reprezentacją Zespołu Szkół Technicznych nr 1 z Rybnika oraz 3/2 z reprezentacją Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu, co dało nam awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 27 listopada w hali TTS Polonia Bytom. Gratulujemy Panowie!

Pasek dostępności