DSC08770 (Copy)

W ubiegłą niedzielę nieśmiałymi promieniami słońca, ale z entuzjazmem i świąteczną energią przywitaliśmy mieszkańców regionu w wodzisławskiej Karuzeli.

DSC08776 (Copy)

Najmłodsi pełni powagi a i przejęcia odbierali słodkie niespodzianki od spacerującego Karuzelą zajączka, by potem całą swoją energię i świąteczne oczekiwanie przelać na papier, styropianowe jajko bądź wielkanocny magnes – w czasie organizowanych dla nich warsztatów plastycznych. Zadbaliśmy również by ich twarze przypominały nam o mającej niebawem rozgościć się wiośnie, radości i barwności okresu świątecznego. Nauczyciele, uczniowie i słuchacze PCKZiU postarali się by ta niedziela była inspiracją do radosnego, rodzinnego spędzenia tego wyjątkowego przecież czasu.

DSC08751 (Copy)

Dziękujemy wszystkim pracownikom Galerii Karuzela za zaangażowanie, otwartość i gotowość na współpracę, której przecież nadrzędnym celem jest niesienie radości i świątecznego optymizmu!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”65″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]