• Dyrektor
    Danuta Mielańczyk

    Wicedyrektorzy
    Ewelina Limanowska (wicedyrektor ds. szkół młodzieżowych)
    Beata Elsner (wicedyrektor ds. szkół dla dorosłych)
    Wiesław Pawlica (wicedyrektor ds. CKP)

    Kierownik szkolenia praktycznego
    Waldemar Pytlik

    Kierownik Zespołu Pracowni Specjalistycznych
    Jarosław Murawski

     

    1. Adamczyk Jan
    2. Antończyk Janusz
    3. Bandura Agnieszka
    4. Bielec Adam
    5. Broża Bogusław
    6. Brzeziak Roman
    7. Brzeziak Tadeusz
    8. Cyroń Sebastian
    9. Czyż Patryk
    10. Doczumiński Marcin
    11. Drużdż Barbara
    12. Dychała Jerzy
    13. Dziwoki Krystian
    14. Elsner Beata
    15. Frączek Piotr
    16. Gajda Krzysztof
    17. Gasztold Jacek
    18. Górecki Rafał
    19. Grądzka – Pisek Agnieszka
    20. Gulis Marcin
    21. Hermanek Dominika
    22. Hibner Monika
    23. Hołomek Anna
    24. Kajzerek Anna
    25. Kawalerowicz Maciej
    26. Kempny Karolina
    27. Kempny – Król Katarzyna
    28. Kilianek Rafał
    29. Koczy Alicja
    30. Kopacz Przemysław
    31. Kotwica Marek
    32. Krzysztoń Patryk
    33. Limanowska Ewelina
    34. Lucyga Wanda
    35. Łuc Izabela
    36. Łupieżowiec Joanna
    37. Łupieżowiec Mirosław
    38. Maciejewski Arkadiusz
    39. Malarczyk Dariusz
    40. Maliszewska Aleksandra
    41. Maliszewski Piotr
    42. Manderla Tomasz
    43. Michalak – Jarosz Małgorzata
    44. Michalewski Mirosław
    45. Mielańczyk Danuta
    46. Miera Hanna
    47. Mięsok Kamila
    48. Mirecki Krystian
    49. Mrowiec Katarzyna
    50. Murawski Jarosław
    51. Nagler Agnieszka
    52. Nowak Bogusław
    53. Olejniczak Ewa
    54. Orzechowska – Sowa Ewa
    55. Paruzel Barbara
    56. Pawlica Wiesław
    57. Płachta Adam
    58. Płażewska Marzena
    59. Podleśny Jolanta
    60. Podleśny Tomasz
    61. Pompa Małgorzata
    62. Prudel Aleksandra
    63. Przybyła Ewa
    64. Ptak Andrzej
    65. Pyszny Aleksandra
    66. Pytlik Waldemar
    67. Rajman – Morawiec Daria
    68. Rączka Bożena
    69. Reclik Tomasz
    70. Riemel Artur
    71. Rojek Grażyna
    72. Rojek – Musiał Ewelina
    73. Rudnicka Beata
    74. Rymer Agata
    75. Sierny Stanisław
    76. Sitko Roman
    77. Sobeczko Natalia
    78. Sobik – Pszczółkowska Agata
    79. Sokalla Aleksandra
    80. Sokół Janusz
    81. Sokół Marek
    82. Sołtysiak Joanna
    83. Swaczyna Angela
    84. Spyra Helena
    85. Szczepaniak Mirosław
    86. Szcześniak Izabela
    87. Szopa Bogdan
    88. Szymiczek Wojciech
    89. Tomanek Antoni
    90. Tomas Michalina
    91. Tlołka Aleksander
    92. Uršnik Beata
    93. Wajsman Henryk
    94. Wardenga Tomasz
    95. Warzecha Jolanta
    96. Wdowiak Małgorzata
    97. Wieczorek Wiesław
    98. Wija Marta
    99. Włoch Grażyna
    100. Wojciechowski Stanisław
    101. Wójcik Agnieszka
    102. Wójcik Andrzej
    103. Wójtowicz Terasa
    104. Zapalska Anna
    105. Zbiegień Dorota
    106. Zimoch Anna
    107. Zimoch Leszek
    108. Zygmunt Jolanta
  • Sekretarz szkoły
    Dominika Jurzec

    Kierownik gospodarczy
    Anna Mucha

    Kadry
    Monika Guzy

    Sekretariat uczniów i słuchaczy
    Romana Siwek
    Łucja Talarowska
    Jolanta Szafarczyk

    Księgowość
    Małgorzata Zaborowska – główny księgowy
    Bogusława Gzella – zastępca głównego księgowego
    Barbara Szymura – płace

    Centrum Kształcenia Praktycznego – sekretariat
    Danuta Pawlus

    Pozaszkolne formy kształcenia
    Rafał Górecki

    Administrator Systemu Informatycznego
    Stanisław Bulandra