Uczniowie naszej szkoły – Dawid Postawka, Kamil Gapiński oraz Szymon Rużycki – reprezentowali nas w konkursie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy „Bezpieczny krok z BHP do górnictwa”, który odbył się w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach.

Z dumą informujemy, że Szymon Rużycki zdobył III miejsce, osiągając znaczący sukces i potwierdzając wysoki poziom wiedzy oraz dojrzałe podejście do zagadnień związanych z bezpieczeństwem pracy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, wysoki poziom przygotowania oraz godne reprezentowanie szkoły.

Pasek dostępności