Uczennice klasy trzeciej w zawodzie technik analityk – Klaudia, Dorota i Patrycja – reprezentowały naszą szkołę w powiatowym konkursie „Prawo i biznes w praktyce”.

Szczególne gratulacje kierujemy do Klaudii Marszałek, która bardzo dobrze poradziła sobie z częścią testową, co pozwoliło jej awansować do II etapu konkursu. Kolejny etap obejmował analizę oraz rozwiązywanie casusów, wymagających praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu prawa i biznesu.

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom zdobytej wiedzy, zaangażowania i odwagi w podejmowaniu wyzwań. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów!

Pasek dostępności