Jesień jest niewątpliwie najbarwniejszą z pór roku, która może inspirować młodych adeptów pisarstwa oraz malarstwa. Udowodnili to uczniowie naszej szkoły, których prace, oparte na wnikliwej obserwacji zmieniających się pór roku, przyniosły  powiatowy sukces.

W VIII edycji Powiatowego Konkursu Artystycznego „Barwy Jesieni”, nasze uczennice klas drugich – Marta Olszewska i Julianna Lazar w sposób twórczy zmierzyły się z zadaniem, jakim był opis jesieni.    

rbt

W tym konkursie Marta za opowiadanie Flirt z Jesienią została uhonorowana pierwszym miejscem, zaś Julianna za cykl wierszy Pragnienie, Żywot liścia poczciwego, Październik on-line ‘zamiast’ – trzecim.

Opiekunem merytorycznym prac była nauczycielka języka polskiego Izabela Łuc

W konkursie tym w kategorii plastycznej również nasi uczniowie „wymalowali sukces”! pierwsze miejsce zajął Marek Gałecki, natomiast trzecie miejsce Paulina Mandrela. Opiekunem merytorycznym była nauczycielka plastyki pani Aleksandra Sokalla.

 Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, pod honorowym patronatem Starosty Wodzisławskiego oraz Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.

Gratulujemy ogromnego sukcesu!  

Pasek dostępności