… tak jak w zeszłym roku.

Akcja Studio Tatuażu SPEAK IN COLOR by Kosa. 

W PCKZiU dary przyjmują:

M. Pompa, M. Michalak-Jarosz i M. Hibner

Niżej przepisuję o co w akcji chodzi:

Cześć Kochani! W tym roku również postanowiliśmy ruszyć z przed świąteczną akcją mającą na celu wsparcie dla podopiecznych z Domu Dziecka w Orzeszu. Potrzebujących jest blisko 30 dzieci w różnym wieku, od 7 do 20 lat (i jedna dziewczynka akurat w okolicach świąt przyjdzie na świat).
Na czym polega akcja? W naszym studio umieścimy worki na potrzebne rzeczy oraz słoiczki na podarunki w formie gotówkowej (dzieciaki marzą o feriach zimowych!), każdy chętny może wpaść do nas i zostawić co tylko może.
Poniżej podajemy listę rzeczy, które są najbardziej potrzebne na chwile obecną (kolejność według zapotrzebowania):
1) Wszelkiego rodzaju chemia – od proszków do prania po zestawy kosmetyków, szampony, żele pod prysznic itd. Nawet można pod ten punkt podpiąć rzeczy typu szminki i tego typu kobiece akcesoria.
2) Długo terminowa żywność – z naciskiem na słodycze „słoikowe” typu dżemy/kremy orzechowe itp, mogą to być również płatki śniadaniowe itp.
3) Wyprawka dla dziewczynki, która w okolicach świąt przyjdzie na świat – jeśli ciuszki to od rozmiaru 68 wzwyż.
4) Artykuły biurowe typu papier do ksera/bloki techniczne lub rysunkowe (dzieciaki dużo robią prac ręcznych – wycinanek/rysunków także papier schodzi masowo).
5) Rzeczy typowo elektroniczne – dużo gimnazjalistów a każdy chce być na czasie także rzeczy typu pendrive, powerbanki, słuchawki również mile widziane.
6) Bony podarunkowe do sklepów spożywczych lub np odzieżowych również mile widziane – dzieciaki sami wykupią sobie z tego potrzebne artykuły/odzież.

Oczywiście podopieczni wspomnianego domu dziecka przyjmą dosłownie każdą pomoc także nawet jeśli chcesz podarować coś co nie wchodzi w żaden z w/w punktów – nie ma problemu 🙂 (pod warunkiem, że nie są to rzeczy używane bo takie odpadają). Wpadnij do nas i zostaw co tylko możesz. Akcja trwa od 27.11 do 19.12 włącznie, w dniu 20.12 postaramy się dostarczyć zebrane rzeczy.

Można również wesprzeć bezpośrednio dom dziecka wpłacając darowiznę na konto fundacji, która opiekuje się w/w placówką w tytule wpisując „Darowizna dla Domu Dziecka Orzesze”:

Fundacja „RAZEM RAŹNIEJ”
Nazwa i nr rachunku:
PKO BP S. A. oddział 2 w Tychach
66 1020 2528 0000 0502 0136 5550

 

Pasek dostępności