IMG_20180601_095412 (2)

Międzynarodowy Dzień Dziecka ustanowiono w 1954 dla oddania szacunku i podkreślenia wartości praw tych najmniejszych, niejednokrotnie bezradnych, uzależnionych od woli i intencji dorosłych. ONZ zwróciła uwagę na konieczność otoczenia szczególną troską najmłodszych mieszkańców świata i symboliczne upamiętnienie ich święta.

dzień dziecka

Również nauczyciele i uczniowie pamiętają, że 1 czerwca jest dniem wyjątkowym i w ten sposób postanowiliśmy go celebrować w tym roku.

Z wizytą u naszych przyjaciół w Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim.

W piątek 1 czerwca uczniowie PCKZiU odwiedzili wraz z nauczycielami i przede wszystkim dobrymi pomysłami na zabawę swoich młodszych przyjaciół z ZPSWR w Wodzisławiu Śląskim. Dzięki sprzyjającej pogodzie, doskonałej atmosferze spędziliśmy fantastyczny czas w swoim towarzystwie. Gwar, śmiech i zaangażowanie uczyniły ten dzień iście wyjątkowym. Nad przebiegiem wydarzenia czuwała Pani wicedyrektor Beata Elsner – dziękujemy😊.

Karuzela dzieci pełna.

IMG_20180603_143543

Z kolei w niedzielę nasze uczennice i uczniowie wraz z Panią Kasią Mrowiec organizowali czas milusińskim w wodzisławskiej galerii Karuzela. Przez dwie godziny oferowali im: swoje towarzystwo, malowanie twarzy i zabawy z balonami.

IMG_20180603_143832

Pasek dostępności