WhatsApp Image 2018-02-16 at 11.18.59 (1)

Ostatni rok młodzież i nauczyciele naszej szkoły poświęcili promowaniu wiedzy ekologicznej i profilaktyki w zakresie ochrony powietrza. Swoje działania kierowaliśmy do przedszkolaków i seniorów, prezentowaliśmy naszą wiedzę w przestrzeni szkoły, miasta i powiatu, wykorzystywaliśmy różnorodne metody i techniki by rozmowa o sprawach trudnych przyniosła pozytywne rozwiązania.

Jednocześnie dokumentowaliśmy nasze działania na rzecz konkursu ekologiczno-edukacyjnego pod hasłem „NIE TRUJ SĄSIADA!” – inicjatywy organizatorów kampanii „Gmina z (dobrą) energią!” Dziś zostały ogłoszone jego wyniki – SUKCES! Zajęliśmy pierwsze miejsce!

WhatsApp Image 2018-02-16 at 11.18.59

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Ani Hołomek-koordynatorki działań konkursowych w naszej szkole, wszystkich zaangażowanych nauczycieli, a przede wszystkim zaś do uczniów PCKZiU, to Wasza aktywność, kreatywność i odpowiedzialność przyczyniły się do tego sukcesu.

WhatsApp Image 2018-02-16 at 11.18.57

IMG_20180216_120951

Zajęcie prestiżowego pierwszego miejsca nie zwalnia nas z zaangażowania na rzecz ochrony środowiska, wręcz przeciwnie, jest zobowiązaniem, przyrzeczeniem dalszej troski o czyste powietrze, zdrowe płuca i dobre życie każdego z nas.

Pasek dostępności