Samorząd Uczniowski i Samorząd Słuchaczy PCKZiU zachęcają uczniów, słuchaczy, nauczycieli i całą społeczność szkolną do udziału w organizowanych akcjach charytatywnych.

Po pierwsze szlachetność serca…

IMG_1351

 

Społeczność naszej szkoły już po raz kolejny bierze udział w akcji SZLACHETNA PACZKA. Tym razem pomagamy Panu Grzegorzowi, które pełen poświęcenia i troski, cały swój czas poświęca opiece nad schorowaną, 81-letnią mama. Rodzina Pana Grzegorza potrzebuje produktów spożywczych: herbaty, cukru, konserw mięsnych, kawy, makaronu, oleju, mąki, dżemów, warzyw w puszkach. Środków czystości: płynów do kąpieli, szamponów, past do zębów, proszków do prania, chusteczek nawilżanych i pudru na odparzenia.

Dary, które przygotujecie można składać w pokoju Pani Pedagog (s. 121), jeśli zaś chcecie przeznaczyć na ten cel pieniądze – udajcie się do wicedyrektor Pani Beaty Elsner.

IMG_1353

 

Równolegle prowadzimy zbiórkę produktów spożywczych (wyłącznie) z długim terminem ważności, na rzecz kombatantów na Kresach Wschodnich, w ramach ogólnopolskiej akcji Wesprzyj polskich Kombatantów na Kresach. Do dziś na Kresach Wschodnich żyje stu kilkudziesięciu żołnierzy AK i innych organizacji niepodległościowych, którym jako społeczność jesteśmy winni szacunek i pomoc. Dlatego pomagajmy!

Suchy prowiant, który przygotujecie, może pozostawić w gabinecie Pani Pedagog (s. 121).

Pasek dostępności