4
Zdjęcia udostępniła Sonia Wysocka

11 października na krytej pływalni MANTA odbyły się XIII Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Wodzisławskiego.

Naszą szkołę reprezentowali Wojciech JANICKI z 1 MH1, Łukasz PAŚ z 2 MH, Michał BROCHOCKI z 2 K oraz Adrian NOWARA z 4 A/H.

Zdjęcia udostępniła Sonia Wysocka
Zdjęcia udostępniła Sonia Wysocka

Rywalizowali oni z reprezentantami 6 szkół: I LO z Wodzisławia Śląskiego, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Wodzisławia Śląskiego, ZSP z Wodzisławia Śląskiego, ZST z Wodzisławia Śląskiego, Szkoły Branżowej I Stopnia z Radlina.

A teraz chwalimy się sukcesami!

Adrian Nowara z czasem 37,13 zajął 3 miejsce delfinem, Wojciech Janicki stylem grzbietowym zajął 2 miejsce z czasem 41,15, Łukasz Paś z czasem 32,06 zajął 2 miejsce płynąc kraulem oraz Michał Brochocki z czasem 37,91 uplasował się na 2 miejscu stylem klasycznym.

Zdjęcia udostępniła Sonia Wysocka
Zdjęcia udostępniła Sonia Wysocka

Naszym pływakom gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszłe sukcesy!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”52″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Pasek dostępności