wSS3 (1400x937)

3 marca 2017r. w auli szkolnej odbyły się wybory do Samorządu Słuchaczy w PCKZiU. Kandydaci przedstawili swoje kandydatury, po czym odbyło się głosowanie.

Nowym przewodniczącym Samorządu Słuchaczy PCKZiU został Szymon Magiera z kl. II LOw (szkoła wieczorowa), zaś wiceprzewodniczącymi zostały panie z kl. IV LOa (szkoła zaoczna) Anna Tillbrooke i Beata Ożorowska.

WSS (1400x937)

WSS2 (1400x937)

Obecny Samorząd Słuchaczy w składzie: Mateusz Biernat, Mateusz Surma, Kamila Fierut i Natalia Rzeszut serdecznie pogratulował nowemu samorządowi i życzył owocnej pracy. Następnie przewodniczący Samorządu Słuchaczy pan Mateusz Biernat przedstawił sprawozdanie z dotychczasowej działalności, a także przekazał władzę w symboliczny, a jednocześnie tradycyjny już w szkole dla dorosłych sposób, wręczając w obecności pani dyrektor Danuty Mielańczyk i opiekunki Samorządu Słuchaczy pani Agaty Rymer klucz nowemu przewodniczącemu.

Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim członkom „starego” Samorządu Słuchaczy z przewodniczącym na czele za rok intensywnej pracy, zaangażowanie, kreatywność, bezinteresowność i tworzenie miłej atmosfery wśród szkolnej społeczności.

Pasek dostępności