DSC_0123

Do 30 stycznia możesz zostać słuchaczem PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim i zdobyć wykształcenie średnie ucząc się w bezpłatnym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Zapisy prowadzone są  na semestr  II pierwszej klasy oraz semestr IV klasy drugiej. Jeśli wcześniej przerwałeś naukę, teraz masz szansę na  kontynuację w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Nowy semestr rozpoczyna się w lutym.

Możesz wybrać dogodną dla siebie formę, PCKZiU kształci bowiem słuchaczy LO w systemie wieczorowym i zaocznym, również z wykorzystaniem e-learningu.

Planując swoją przyszłość pamiętaj o tym, że  wykształcenie średnie to podstawa do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Po ukończeniu LO lub też równolegle możesz kształcić się w formach pozaszkolnych np. na kwalifikacyjnych kursach zawodowych, czy też w szkole policealnej, co powoduje, że staniesz się konkurencyjny na rynku pracy.

Szczegółowe informacje znajdziesz w sekretariacie PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim, ul. Gałczyńskiego 1, zadzwoń 32 4553593 wew.102.

Pasek dostępności