15368883_912492642214147_560583501_o

8 grudnia w naszej szkole, w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odbyła się konferencja: Umiejętności zawodowe nauczycieli i szanse na ich podniesienie. Spotkanie skierowane było do nauczycieli powiatu i nie tylko. W pierwszej części uczestnicy mieli okazję zapoznać się pięcioma projektami europejskimi, które od września realizowane są w szkole w ramach programu Erasmus+. Druga część miała charakter warsztatowy i poświęcona była następującym zagadnieniom: pozyskiwanie środków unijnych na szkolenia zagraniczne nauczycieli – praktyczne wskazówki do formularza wniosku, interaktywne formy sprawdzania wiedzy uczniów wprowadź życie do Twojej klasy!

9 grudnia w naszej szkole, w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odbyła się konferencja: Umiejętności…

Opublikowany przez PCKZiU Wodzisław Śl na 9 grudzień 2016

Pasek dostępności