Zastępstwa w dniu 19.03.2024 wtorek
|
Adam Bielec
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 2O1(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
2
|
2 2O1(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
3
|
2 2O1(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
4
|
2 2O1(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
5
|
2 2O1(2) - Programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, W17
|
Bogdan Szopa
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Adrian Bielec
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
9
|
2 2O2 - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
10
|
2 2ET(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
11
|
2 2ET(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
12
|
2 2ET(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Roman Brzeziak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
3 3O - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
12
|
3 3O - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Piotr Czech
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 3MH(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
3 3MH(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
3 3MH(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
4 4MH(2) - Projektowanie urządzeń i systemów mechatronicznych - zajęcia praktyczne, W4
|
Piotr Maliszewski
|
złączenie grup
|
5
|
4 4MH(2) - Projektowanie urządzeń i systemów mechatronicznych - zajęcia praktyczne, W4
|
Piotr Maliszewski
|
złączenie grup
|
6
|
4 4MH(2) - Zajęcia praktyczne z eksploatacji urządzeń i systemów mechatronicznych, W18
|
Piotr Maliszewski
|
złączenie grup
|
7
|
4 4MH(2) - Zajęcia praktyczne z eksploatacji urządzeń i systemów mechatronicznych, W18
|
Aleksander Tlołka
|
złączenie grup
|
8
|
4 4MH(2) - Zajęcia praktyczne z eksploatacji urządzeń i systemów mechatronicznych, W18
|
Aleksander Tlołka
|
złączenie grup
|
9
|
4 4MH(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
10
|
4 4MH(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Patryk Czyż
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
12
|
4 4ET - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Barbara Drużdż
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
5 5K5 - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Jerzy Dychała
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
1 1MT(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
1
|
1 1MT(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 1MT(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
1 1MT(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
2 2ET(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
|
|
|
Krystian Dziwoki
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
2 2E/S(2) - Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne, 5
|
Mirosław Szczepaniak
|
złączenie grup
|
7
|
2 2E/S(2) - Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne, 5
|
Mirosław Szczepaniak
|
złączenie grup
|
8
|
2 2E/S(2) - Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne, 5
|
Mirosław Szczepaniak
|
złączenie grup
|
9
|
2 2E/S(2) - Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne, 5
|
Mirosław Szczepaniak
|
złączenie grup
|
10
|
2 2ET(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
11
|
2 2ET(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
12
|
2 2ET(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Jacek Gasztold
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
4 4A/S(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Monika Hibner
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
4 4K/U(1) - Język angielski, W1a
|
Piotr Maliszewski
|
złączenie grup
|
3
|
1 1E(2) - Język angielski, W1a
|
Daria Rajman - Morawiec
|
złączenie grup
|
4
|
1 1UR(2) - Język angielski, 234
|
Daria Rajman - Morawiec
|
złączenie grup
|
6
|
1 1ET1 - Język angielski, W1e
|
Katarzyna Mrowiec
|
lekcja biblioteczna
|
7
|
2 2MS - Zajęcia z wychowawcą, aula
|
Aleksandra Pyszny
|
zajęcia z pedagogiem
|
8
|
1 1UR(2) - Język angielski, 13
|
Wojciech Szymiczek
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Joanna Karabin
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
1 1MH - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Karolina Kempny
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
5 5A5(2) - Język angielski, W1a
|
Daria Rajman - Morawiec
|
złączenie grup
|
6
|
2 2A - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
3 3E/U - Zajęcia z wychowawcą, W14b
|
Małgorzata Tytko
|
|
|
|
|
|
Izabela Kowalska - Cichos
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
3 3MH(3) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
|
|
|
Ewelina Limanowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
2 2MH - Język polski, 2
|
Beata Elsner
|
lekcja biblioteczna
|
5
|
5 5MH5 - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
6
|
1 1E - Język polski, 2
|
Aleksandra Maliszewska
|
|
|
|
|
|
Tomasz Manderla
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
4 4ET - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Pyszny
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
3 3E/S - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Natalia Sobeczko
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
3 3E/U - Podstawy przedsiębiorczości, W14b
|
Waldemar Pytlik
|
za 21.03 l.9
|
|
|
|
|
Grzegorz Sokołowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
1 1E - Matematyka, 229
|
Andrzej Wójcik
|
za 21.03 l.7
|
5
|
1 1O1 - Matematyka, 120
|
Katarzyna Mrowiec
|
lekcja biblioteczna
|
6
|
3 3O - Matematyka, 234
|
Aleksandra Pyszny
|
zajęcia z pedagogiem
|
7
|
2 2UM(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
2 2UM(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
9
|
2 2UM(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
10
|
2 2UM(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Anna Wilkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
1 1O2 - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|