IMG_20180308_105816 (1600x898)

8 marzec w PCKZiU był dniem wyjątkowym: świętowaliśmy dzień kobiet, i nie to żeby kwiatkiem, o nie! Poszliśmy dalej…była zatem marchewka, jabłka, buraczki, sałatki, jaglane ciasteczka i zdrowe koktajle, bo przecież jak co roku odbył się w naszej szkole Festyn Zdrowia. Tegoroczna edycja przebiegała od hasłem „Witaminy dla dziewczyn!”. Zgodnie z kilkuletnią już formułą na stołach gościły zdrowe, bogate w skład potrawy, niejednokrotnie mogące szczycić się, jakże popularnym dziś, przydomkiem fit. Ich autorami byli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

IMG_20180308_105916 (1600x898)

Jednocześnie świętujące mogły skorzystać z porady dietetyka klinicznego Pani Michaliny Kowalskiej oraz kosmetyczki Pani Aleksandry Pyszny…do wyboru: smacznie, zdrowo i ładnie. Czego chcieć więcej

Dzisiejsze święto stało się również okazją do podsumowania sukcesu jakim okazała się nasza, szkolna akcja „Nie truj sąsiada”.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia cała społeczność serdecznie dziękuje, wciąż mając w pamięci smak marchewkowego ciasta i kruchość wiosennej sałatki. Dziękujemy! 🍎🍐🍒🍅🍆