IMG_20180308_105816 (1600x898)

8 marzec w PCKZiU był dniem wyjątkowym: świętowaliśmy dzień kobiet, i nie to żeby kwiatkiem, o nie! Poszliśmy dalej…była zatem marchewka, jabłka, buraczki, sałatki, jaglane ciasteczka i zdrowe koktajle, bo przecież jak co roku odbył się w naszej szkole Festyn Zdrowia. Tegoroczna edycja przebiegała od hasłem „Witaminy dla dziewczyn!”. Zgodnie z kilkuletnią już formułą na stołach gościły zdrowe, bogate w skład potrawy, niejednokrotnie mogące szczycić się, jakże popularnym dziś, przydomkiem fit. Ich autorami byli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

IMG_20180308_105916 (1600x898)

Jednocześnie świętujące mogły skorzystać z porady dietetyka klinicznego Pani Michaliny Kowalskiej oraz kosmetyczki Pani Aleksandry Pyszny…do wyboru: smacznie, zdrowo i ładnie. Czego chcieć więcej

Dzisiejsze święto stało się również okazją do podsumowania sukcesu jakim okazała się nasza, szkolna akcja „Nie truj sąsiada”.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia cała społeczność serdecznie dziękuje, wciąż mając w pamięci smak marchewkowego ciasta i kruchość wiosennej sałatki. Dziękujemy! 🍎🍐🍒🍅🍆

Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

Od 22 marca 2013 roku obowiązują przepisy art. 173 ustawy „Prawo telekomunikacyjne", które zobowiązują do poinformowania o możliwości rezygnacji z zapisywania danych w plikach przeglądarki.
Strony PCKZiU wykorzystują ciasteczka (ang. cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu.
Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają:
* dostosowanie stron do potrzeb użytkowników,
* tworzenie statystyk oglądalności,
* utrzymanie sesji użytkownika (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi przy przejściu na kolejną stronę ponownie wpisywać loginu i hasła.
Ten mechanizm można wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeśli użytkownik nie zgadza się na zapisywanie tych danych to prosimy o zmianę ustawień przeglądarki bądź opuszczenie serwisów.
W celu usprawnienia działania serwisów, na dysku twardym komputera użytkownika mogą być zapisywane pliki tekstowe, tzw. ciasteczka (cookies). Przykładowe ciasteczka i ich wykorzystanie w portalu:
* ciasteczka służące do określenia statystyk popularności stron, ilości odwiedzin i rozkładu odwiedzin w czasie,
* ciasteczka ustawiane przez serwer aplikacyjny przyznawane przy pierwszej wizycie na stronie a usuwane bądź po pewnym czasie braku aktywności bądź w wyniku zakończenia ustalonej czynności na stronie np. opuszczenie strony, zamknięcie przeglądarki, wylogowanie (SESSIONID),
* ciasteczka używane do zapamiętania ustawień lub używane w systemach głosowania.
Dane gromadzone w ciasteczkach są wykorzystywane do celów administrowania i monitoringu.
Jak zablokować ciasteczka? Użytkownik może zdecydować o zapisywaniu bądź nie ciasteczek w ustawieniach przeglądarki: * w przeglądarce Firefox: Opcje / Prywatność * w przeglądarce Chrome: Ustawienia / Ustawienia zaawansowane / Prywatność / Ustawienia treści * w przeglądarce Internet Explorer: Narzędzia / Opcje internetowe / Prywatność (pozwala wybrać różne poziomy ochrony) / Zaawansowane * w przeglądarce Opera: Preferencje / Zaawansowane / Ciasteczka W każdej przeglądarce ustawienia ciasteczek ustawia się osobno.

Zamknij