WhatsApp Image 2018-02-16 at 11.18.59 (1)

Ostatni rok młodzież i nauczyciele naszej szkoły poświęcili promowaniu wiedzy ekologicznej i profilaktyki w zakresie ochrony powietrza. Swoje działania kierowaliśmy do przedszkolaków i seniorów, prezentowaliśmy naszą wiedzę w przestrzeni szkoły, miasta i powiatu, wykorzystywaliśmy różnorodne metody i techniki by rozmowa o sprawach trudnych przyniosła pozytywne rozwiązania.

Jednocześnie dokumentowaliśmy nasze działania na rzecz konkursu ekologiczno-edukacyjnego pod hasłem „NIE TRUJ SĄSIADA!” – inicjatywy organizatorów kampanii „Gmina z (dobrą) energią!” Dziś zostały ogłoszone jego wyniki – SUKCES! Zajęliśmy pierwsze miejsce!

WhatsApp Image 2018-02-16 at 11.18.59

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Ani Hołomek-koordynatorki działań konkursowych w naszej szkole, wszystkich zaangażowanych nauczycieli, a przede wszystkim zaś do uczniów PCKZiU, to Wasza aktywność, kreatywność i odpowiedzialność przyczyniły się do tego sukcesu.

WhatsApp Image 2018-02-16 at 11.18.57

IMG_20180216_120951

Zajęcie prestiżowego pierwszego miejsca nie zwalnia nas z zaangażowania na rzecz ochrony środowiska, wręcz przeciwnie, jest zobowiązaniem, przyrzeczeniem dalszej troski o czyste powietrze, zdrowe płuca i dobre życie każdego z nas.

Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

Od 22 marca 2013 roku obowiązują przepisy art. 173 ustawy „Prawo telekomunikacyjne", które zobowiązują do poinformowania o możliwości rezygnacji z zapisywania danych w plikach przeglądarki.
Strony PCKZiU wykorzystują ciasteczka (ang. cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu.
Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają:
* dostosowanie stron do potrzeb użytkowników,
* tworzenie statystyk oglądalności,
* utrzymanie sesji użytkownika (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi przy przejściu na kolejną stronę ponownie wpisywać loginu i hasła.
Ten mechanizm można wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeśli użytkownik nie zgadza się na zapisywanie tych danych to prosimy o zmianę ustawień przeglądarki bądź opuszczenie serwisów.
W celu usprawnienia działania serwisów, na dysku twardym komputera użytkownika mogą być zapisywane pliki tekstowe, tzw. ciasteczka (cookies). Przykładowe ciasteczka i ich wykorzystanie w portalu:
* ciasteczka służące do określenia statystyk popularności stron, ilości odwiedzin i rozkładu odwiedzin w czasie,
* ciasteczka ustawiane przez serwer aplikacyjny przyznawane przy pierwszej wizycie na stronie a usuwane bądź po pewnym czasie braku aktywności bądź w wyniku zakończenia ustalonej czynności na stronie np. opuszczenie strony, zamknięcie przeglądarki, wylogowanie (SESSIONID),
* ciasteczka używane do zapamiętania ustawień lub używane w systemach głosowania.
Dane gromadzone w ciasteczkach są wykorzystywane do celów administrowania i monitoringu.
Jak zablokować ciasteczka? Użytkownik może zdecydować o zapisywaniu bądź nie ciasteczek w ustawieniach przeglądarki: * w przeglądarce Firefox: Opcje / Prywatność * w przeglądarce Chrome: Ustawienia / Ustawienia zaawansowane / Prywatność / Ustawienia treści * w przeglądarce Internet Explorer: Narzędzia / Opcje internetowe / Prywatność (pozwala wybrać różne poziomy ochrony) / Zaawansowane * w przeglądarce Opera: Preferencje / Zaawansowane / Ciasteczka W każdej przeglądarce ustawienia ciasteczek ustawia się osobno.

Zamknij